5. 7. 2024 10:00 – 9. 7. 2024 17:00 • 

Aktivace čaker na vyšší úroveň vědomí

  

V ceně lektorného je i následné online setkání, ve kterém se zaměříme na to, jak se nám daří praktikovat poznatky ze semináře v praxi. Termín online setkání plánujeme dva týdny po ukončení živého semináře. Součástí programu je i meditace. Ze setkání obdržíte video nahrávku.

Indické Védy obsahují starobylou moudrost, která zdůrazňuje tělo jako prostředek k dosažení vyšší vibrace a navázání spojení s čakrami, propojujícími nás s božským pohybem. Frekvence těla nás zvedají do vyšší úrovně vědomí a umožňují transformaci problémů novým způsobem. Aktivace čaker nese s sebou vitalitu pro lidské tělo.

Naopak, uzavřené čakry brání spojení s božským, vzdalují nás od světla a lásky božského. Kosmické světlo, pronikající do čaker, přináší život a poskytuje léčení. Tímto způsobem se otevírá cesta k vyšším rovinám vědomí a propojení s božským světlem, což má vliv nejen na individuální transformaci, ale i na celkovou harmonii s kosmickým řádem.

Nižší já spojené se spodními čakrami, naší osobností, srdeční čakra spojuje vyšší čakry, které jsou propojené více s naším bytím. Budeme aktivovat čakry do vyšší úrovně vědomí. V tuto chvíli se výrazně zvyšuje vibrace země a celého planetárního systému. Máme jedinečnou šanci využít stále se zvyšujících frekvencí a dostat se do vyššího vědomí v sobě.

Během semináře otevřeme prostor našemu kosmickému léčiteli Chironovi, abychom společně s ním zahojili vnitřní rány našeho nižšího já.

Termín: 5. 7. 2024 10:00 – 9. 7. 2024 17:00 hod.

Místo: Ekofarma Bílý Mrak, Šachov »

Lektoři: Prasadam a Martina

Cena: 7.700,-Kš

 

    Objednat seminář

    Odesláním objednávky souhlasíte se ZÁSADAMI OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ a OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI

    Souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů

    Vyplněním a odesláním osobních údajů ve formuláři přihlášky souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazení do databáze, která je ve vlastnictví podnikatelů Martina Janků (IČO 66289866) a Horsta Tiesslera (IČO 75922304). Martina Janků a Horst Tiessler se zavazují, že tyto údaje neposkytnou třetím osobám. Zpracování osobních údajů se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 101 / 2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že uvedený souhlas může být odvolán pouze písemnou formou (e-mail), a to nejdéle do 30 dnů ode dne, kdy bude odvolání souhlasu doručeno vlastníkovi databáze.