Těším se na naši společnou cestu

Jsem Martina Janků

 

K duchovnímu učení jsem se dostala před 30 lety, kdy jsem se snažila najít způsob, jak se vypořádat se svým nezvladatelným strachem.

Provázel mě již od dětství a hlásil se ve všech možných životních situacích. Věnovala jsem se józe, meditacím, Enneagramu, studiu psychologie, rodinný konstelacím, koučinku i dalším technikám. Skutečnou změnu v mém životě ale znamenalo až setkání s Prasadamem a jeho přístupem, který vycházel z učení Diamond Logos. Svůj strach jsem konečně pochopila a naučila se s ním pracovat.

S Prasadamem jsme začali postupně spolupracovat a v roce 2007 jsme spolu vytvořili ucelené učení esenciálních životních kvalit Kvalita života. Společně jsme vedli stovky workshopů v Čechách, na Slovensku, v Německu, Číně, Thajsku na Tchaj-wanu nebo Bali.

Během individuálních sezení provázím své klienty na cestě k jejich vnitřní proměně a spokojenějšímu životu. Vedu prožitkové semináře pro ženy, ve kterých se zaměřuji na podporu ženských kvalit, archetypy, léčení, intimitu, rituály, mateřství nebo závislosti. K mým vášním patří práce s nočními i denními sny.

Miluji cestování, poznávání nových krajin a různých kultur. Zajímám se o starodávná duchovní poznání, nejnovější poznatky psychologie i kvantovou fyziku. Mám pestrý život se spoustou zážitků, ale největší radost mi dělá setkání s rodinou a užívání si společného času.

Kdo je Prasadam?

 

Prasadamovou velkou vášní je herectví, psaní her a režírování. Věnoval se jim dlouhé roky v Německu, odkud pochází, i v různých koutech světa. Se stejným nadšením se již v mládí vydal na cestu poznání. Ta jej zavedla do Indie, kde se stal žákem osvícence Osha a přijal od něj své jméno.

Postupně prošel řadou výcviků, až se sám stal průvodcem sebepoznání. I když je Prasadam již ve velmi zralém věku, má obrovskou vnitřní sílu a energii. Neustále se vzdělává a své velmi bohaté zkušenosti předává dále během našich společných seminářů. Na seminářích spolupracuje s Martinou Janků od roku 2007.