Transformační online program

Návrat k božské esenci života: Osobní a duchovní transformace

SEBELÉČENÍ, SOUCIT, ODPUŠTĚNÍ

Kvality zelené esence

Po dobu 4 týdnů tě budeme společně s Prasadamem provázet na tvé cestě.

JAK PROGRAM  PROBÍHÁ

Budeme ti poskytovat podporu při tvé cestě po dobu 4 týdnů.

Každý kurz má 4 lekce – týdny. V členské sekci však budeš mít přístup ke všem lekcím, pořadí je pouze naše doporučení. Každá lekce obsahuje videa s výkladem k tématům, doporučení a cvičení a meditaci.

Videa uvidíš po přihlášení do členské sekce (přístupové údaje dostaneš po uhrazení programu e-mailem).

Živě Tě budeme provázet prostřednictvím setkání na Zoomu.

V reálném čase bude probíhat sdílení, interakce s ostatními účastníky na Zoomu, z kterého bude k dispozici nahrávka. Takže pokud setkání nestihneš, můžeš si ho v klidu pustit později.

V rámci jednotlivých týdnů si můžeš sám zvolit čas sledování a praxe, bude ti stačit cca 3 – 5 hodin týdně. Včetně času na cvičení, případně tvé poznámky. Můžeš tomu věnovat tolik času, kolik ti vyhovuje.

Všechna videa a materiály ti zůstanou v členské sekci přístupná minimálně po dobu jednoho roku. Můžeš se tedy ke všem materiálům vracet a pustit si je ze záznamu.

V PRŮBĚHU 4 TÝDNŮ SPOLEČNĚ PROJDEME TYTO OBLASTI

1. týden

MÉ VNITŘNÍ DÍTĚ

Navážeme vztah a komunikaci s naším vnitřním dítětem. Zaměříme se na jeho potřeby a najdeme způsoby, jak ho můžeme uzdravit a podpořit. Využijeme své dospělé zkušenosti a vedení, aby se naše vnitřní dítě mohlo rozvíjet a vrátit se ke svému přirozenému stavu radosti a lásky.

2. týden

PŘIJETÍ SÁM SEBE V LÁSCE

Vytvoříme si vztah sami k sobě, abychom mohli vnímat své tělo pozitivně a cítit se dobře. Díky uvědomování si svých pocitů a naladění se na svůj vnitřní zdroj můžeme začít přijímat sami sebe s láskou a úctou vůči všemu, co patří k našemu jedinečnému já. Povedeme tě k tomu, abys přestal sebehodnocení a začal vnímat svoji skutečnou hodnotu. Podpoříme tě v tom, abys mohl vyjadřovat své pravé já.

 3. týden

LÉČENÍ NA VŠECH ROVINÁCH

Naučíme tě vnímat své tělo a naslouchat jeho signálům a pocitům, které k tobě neustále hovoří. Budeš mít větší povědomí o situacích, kdy se odpojuješ od svých pocitů a budeš mít svobodnou volbu, jak s tím naložit. Naučíme tě pracovat se svými emocemi tak, aby je nemusel potlačovat, když se necítíš dobře. Potlačování emocí vytváří energetické bloky, které mohou vést k nemocem. Proto se nebojme, ale raději se snažme být v souladu a přijetí, a komunikovat se svým tělem.

4. týden

ODPOUŠTĚNÍ A SOUCIT

Někdy si neseme křivdy a zlobíme se na někoho, což nám bere naši sílu a cítíme se bezmocní. Proces odpouštění nám pomůže získat zpět kontrolu nad naším životem a vrátit se ke své síle.

Je důležité projít procesem odpouštění a naučit se odpouštět nejen druhým, ale i sobě samým. Často jsme totiž my sami ti, kteří se nejvíce trápí pocitem viny a tím nás brzdí v plném prožívání života. Je čas nechat tento pocit za sebou a začít se soustředit na to, jak žít svůj život plně a svobodně

Pozvánka k našemu online kurzu SEBELÉČENÍ, SOUCIT, ODPUŠTĚNÍ – kvality zelené esence.

CO TI KURZ PŘINESE

 • Lépe vnímat své tělo, pocity a emoce
 • Otevřít své srdce a začít se mít rád
 • Přijmout se, i když se zrovna nedaří
 • Komunikovat se svým vnitřním dítětem
 • Navázat hlubší spojení se sebou samým
 • Odpouštět sobě i druhým
 • Uzdravovat své vnitřní zranění.

Získáš:

 • Množství tématických videí, 4x meditace pro transformační prožívání.
 • Živá vysílání včetně záznamu s odpověďmi na aktuální otázky.
 • Spoustu inspirace, praktických cvičení a doporučení.

Kolik kurz Kvality zelené esence stojí

4770 Kč

 

BONUS: Pro absolventy semináře ZELENÉ ESENCE je 50% sleva. Napište na martina.janku@kvalitazivota.cz – zašlu Vám promokód, který uplatníte při platbě.

Co díky programu tedy získáš?

 • 4týdenní online program pro hledající s živým provázením a podporou
 • V každé týdenní lekci jsou videa s výkladem k tématům týdne a vysvětlení praxe na doma.
 • V každé týdenní lekci meditaci vedenou Prasadamem, kterou si budeš moct poslechnout zcela v klidu a nerušeně.
 • Spoustu inspirace, praktických rad, doporučení a cvičení.
 • Čas sledování si určíš sám, protože vše je možné si pustit i ze záznamu.
 • Všechna videa a materiály (včetně záznamu ze živého setkání na Zoomu) Ti zůstanou v členské sekci přístupná minimálně po dobu jednoho roku.
 • Možnost pokládat otázky při živém vysílání, kdy na ně dostaneš rovnou i odpověď.
Během programu budu několik dní offline, vadí to?

Pokud vysílání nestihneš v čase, kdy probíhá, vůbec nic se neděje. Záznam všech videí Ti zůstane k dispozici minimálně po dobu jednoho roku.

Program nemohu sledovat v určených časech, je to problém?

Pokud vysílání nestihneš v čase, kdy probíhá, vůbec nic se neděje. Záznam všech videí Ti zůstane k dispozici minimálně po dobu jednoho roku.

Chci se zúčastnit, ale nechci se nikde svěřovat se svými zážitky, je to ok?

Součástí živého vysílání na Zoomu bude sdílení účastníků v malých skupinkách. Zda-li se jich budeš účastnit je čistě na tobě.

Jak dlouho program poběží?

Program trvá 4 týdny. Záznam všech videí Ti zůstane k dispozici minimálně po dobu jednoho roku.

Jak dlouho budu mít k dispozici záznam programu?

Záznam všech videí Ti zůstane k dispozici minimálně po dobu jednoho roku.

Probíhá kurz v předem určené termíny?

Kurz probíhá 4 týdny, vždy v pondělí se sejdeme na Zoomu, který bude nahráván. Tato nahrávka ze živého setkání bude do 3 dní v členské sekci. V úterý se spustí nová lekce, kde najdeš video s výkladem k tématu, zadání praxe na doma a také meditaci pro ukotvení prožitku k danému tématu. Čas sledování si určíš sám, protože vše je možné si pustit i později.

Jak dlouho trvá setkání na Zoomu?

Předpokládaný čas živého setkání je 1,5 – 2 hod.

Jak se dostanu do členské sekce programu?

Po zaplacení programu Ti přijde e-mail s přihlašovacími údaji.  

Je možné si i pouštět ze záznamu časově neomezeně? Lze to i bez připojení k internetu?

Záznam všech videí Ti zůstane k dispozici minimálně po dobu jednoho roku. Připojení k internetu je potřeba.

Kolik času zhruba potřebuji kurzu věnovat?

Potřebuješ přibližně 3 – 5 hodin týdně, záleží na tobě. V praxi to bývá pro každého jinak dlouho. Ideální je počítat s časem na poslech videa k tématu, meditaci, poznámky a nějaký prostor na integraci.

Jaké jsou reakce, pocity a slova účastníků na konci online semináře.

Martinu a Prasadama jsem před tím, než jsem absolvovala online kurz zelené esence neznala, ale byli mi doporučeni. Téma kurzu mi bylo blízké, ale zpočátku jsem trochu váhala, zda online kurz dokáže člověku přinést vnitřní proměnu. Mé pochybnosti byly zcela rozmetány hned po prvním týdnu. Program je skvělé připravený. Je vidět, že za celou strukturou kurzu je hodně práce. Člověk má prostor pracovat na sobě sám, v době, kdy se mu to hodí, protože nahrávky jsou dostupné kdykoli. Na online setkání pak Prasadam ochotně rovnou vyřeší konkrétní věci, které jednotlivému člověku vyvstanou při zpracovávání daného tématu, a co mě ohromilo asi nejvíc – nejen radou, ale provede člověka změnou, což je neocenitelné. Osobnímu rozvoji se věnuji přes 20 let a musím říct, že jsem za celou dobu nepotkala nikoho, kdo by byl tak napojen jako Prasadam a dokázal konkrétnímu člověku přinést řešení na míru na jeho momentální problém – a tu změnu rovnou uskutečnit. Pokud chcete s něčím v životě skutečně pohnout, a nejen slyšet obecné naučené poučky o tom, co vám je a co máte dělat, ale projít změnou k lepšímu, Martina a Prasadam vás provedou. Opravdu doporučuji.

Adriana T.

Cítím vděčnost, otevřenost svého srdce, spojeni s okolním světem, ale hlavně sama se sebou. Takovéto pocity prožívám v průběhu online kurzu Zelené esence s Prasadamem a Martinkou. Nezáleží na tom, jestli jsem fyzicky přítomna na osobním semináři nebo v online spojení. Prasadam s Martinkou dokáží navodit v online prostředí takovou atmosféru a pozitivní energii, jako byste seděli spolu v jedné místnosti. Jezdím k nim již mnoho let a mám radost, že se k esencím mohu vracet pomocí online kurzů. Člověk díky nim najde v sobě vždy něco nového. Je to skutečně silný a osvobozující zážitek.

Jana R.

Na vaše semináře jezdím už delší dobu a vždy jsem se po semináři cítila dobře. Avšak neudržela jsem si to v běžném životě moc dlouho. Online seminář mi v tomto hodně pomohl. Vyhovuje mi práce ve vlastním čase, ve vlastním tempu. Co potřebuji, poslechnu si vícekrát. Na jednotlivá cvičení jsem si dala tolik času, kolik bylo potřeba a díky tomu jsem dostala do větší hloubky. Pravidelné živé setkání mi pomohlo dodržovat harmonogram a pracovat kontinuálně po celý měsíc. Příjemně mě překvapilo, jak otevřená a silná byla sdílení jednotlivých účastníků. Pomohlo to i mě se více otevřít a jít k jádru věcí. Rady, vysvětlení, techniky, konkrétní práce Prasadama a Martinky s každým účastníkem byla pro mě velmi přínosná a léčivá. Při práci na zelené jsem si uvědomila, jak moc žiju strachem. Černá na to bude parádní. Moc se těším.

Martina V.

KDO TĚ BUDE KURZEM PROVÁZET

Prasadam a Martina Janků

Najdeš nás i na sítích