REFERENCE ÚČASTNÍKŮ ONLINE PROGRAMU

Jsem vděčná, že jsem mohla nyní absolvovat online podobu semináře, který jsem znala z fyzické účasti. Na začátku jsem byla trochu skeptická, jestli se dá, takováto práce přenést do virtuálního prostoru. Teď vítám, že jsem se mohla ponořit do lekcí, videí a cvičení, kdykoli mi to vyhovovalo, a to vše z pohodlí mého domova. Online mi poskytnul větší prostor pro hlubší reflexi. Program je skvěle připravený a dobře strukturovaný vždy s jasně podanou teoretickou částí, praktickým zadáním cvičení, co doma vyzkoušet a zážitkem v podobě vedené meditace. Odráží se v něm mnoho let praktického ověřování těchto postupů a technik. Ty nejlepší a nejúčinnější z nich jsem v online podobě semináře našla. Každotýdenní setkání mi udržovalo pozornost u tématu a díky tomu jsem se naučila propojovat všední život s každodenní prací na sobě. Překvapilo mě, jakou hloubku a bezpečnou, laskavou atmosféru dokáží Martina s Prasadamem navodit i v tomto formátu. Úžasná je i možnost okamžitého léčení. Je skvělé zažívat skutečnou proměnu nejen sebe, ale i ostatních díky sdílení v přímém přenosu. Tento kurz bych bez váhání doporučila každému, kdo hledá cestu k sobě samému a k prožívání radosti a spokojenosti.

Kristina T.

∗∗∗

Jsem velmi spokojený s tím, co jsem zažil v online programu. Dlouho jsem se tomu bránil, ale udělal jsem dobře, že jsem do toho šel. Je to funkční systém, nabízíte hodně pomůcek, pokud se to bere vážně, tak to funguje. Není to plácání do slámy. Moc mi pomáhalo, když jsem mohl i ve cvičení mluvit o věcech a u toho slyšet sám sebe, co říkám. Se mnou to hodně hýbalo a došlo u mě k posunu, který vítám. Není marné dělat z domova, z mnoha důvodů. Pokud se tomu chci opravdu věnovat, tak to může být i lepší, nejsem totiž ovlivněn jinými názory. Ušetří to čas i peníze.  Vyhovuje mi dělat si ta cvičení sám. Účast na online programu považuji za dobrý počin a můžu to skutečně doporučit. Moc vám oběma děkuji, jsem opravdu vděčný za váš přístup a vedení.

Igor D.

∗∗∗

Online program mě ohromil profesionálním provedením, množstvím zajímavých materiálů a úkolů ke zpracování a skvěle vedenými meditacemi. Díky schůzkám, ve kterých jsme měli prostor sdílet a procházet hlubokými individuálními procesy s laskavým vedením Prasadáma a Martiny, jsem mohla danou esenci opravdu prožít a procítit. A protože práce s esencí v online programu trvá celý měsíc, je možné si její účinky vyzkoušet v reálných životních situacích a s lidmi vám nejbližšími. Můžete tak velmi intimně prožívat její kvality a zažít její účinky a tak odhalit nové, doposud nepoznané tváře vaší duše. Všem tuto zkušenost velmi vřele doporučuji.

Lucie V.

∗∗∗

Martinu a Prasadama jsem před tím, než jsem absolvovala online kurz zelené esence neznala, ale byli mi doporučeni. Téma kurzu mi bylo blízké, ale zpočátku jsem trochu váhala, zda online kurz dokáže člověku přinést vnitřní proměnu. Mé pochybnosti byly zcela rozmetány hned po prvním týdnu. Program je skvělé připravený. Je vidět, že za celou strukturou kurzu je hodně práce. Člověk má prostor pracovat na sobě sám, v době, kdy se mu to hodí, protože nahrávky jsou dostupné kdykoli. Na online setkání pak Prasadam ochotně rovnou vyřeší konkrétní věci, které jednotlivému člověku vyvstanou při zpracovávání daného tématu, a co mě ohromilo asi nejvíc – nejen radou, ale provede člověka změnou, což je neocenitelné. Osobnímu rozvoji se věnuji přes 20 let a musím říct, že jsem za celou dobu nepotkala nikoho, kdo by byl tak napojen jako Prasadam a dokázal konkrétnímu člověku přinést řešení na míru na jeho momentální problém – a tu změnu rovnou uskutečnit. Pokud chcete s něčím v životě skutečně pohnout, a nejen slyšet obecné naučené poučky o tom, co vám je a co máte dělat, ale projít změnou k lepšímu, Martina a Prasadam vás provedou. Opravdu doporučuji.

Adriana T.

∗∗∗

Cítím vděčnost, otevřenost svého srdce, spojeni s okolním světem, ale hlavně sama se sebou. Takovéto pocity prožívám v průběhu online kurzu Zelené esence s Prasadamem a Martinkou. Nezáleží na tom, jestli jsem fyzicky přítomna na osobním semináři nebo v online spojení. Prasadam s Martinkou dokáží navodit v online prostředí takovou atmosféru a pozitivní energii, jako byste seděli spolu v jedné místnosti. Jezdím k nim již mnoho let a mám radost, že se k esencím mohu vracet pomocí online kurzů. Člověk díky nim najde v sobě vždy něco nového. Je to skutečně silný a osvobozující zážitek.

Jana R.

∗∗∗

Na vaše semináře jezdím už delší dobu a vždy jsem se po semináři cítila dobře. Avšak neudržela jsem si to v běžném životě moc dlouho. Online seminář mi v tomto hodně pomohl. Vyhovuje mi práce ve vlastním čase, ve vlastním tempu. Co potřebuji, poslechnu si vícekrát. Na jednotlivá cvičení jsem si dala tolik času, kolik bylo potřeba a díky tomu jsem dostala do větší hloubky. Pravidelné živé setkání mi pomohlo dodržovat harmonogram a pracovat kontinuálně po celý měsíc. Příjemně mě překvapilo, jak otevřená a silná byla sdílení jednotlivých účastníků. Pomohlo to i mě se více otevřít a jít k jádru věcí. Rady, vysvětlení, techniky, konkrétní práce Prasadama a Martinky s každým účastníkem byla pro mě velmi přínosná a léčivá. Při práci na zelené jsem si uvědomila, jak moc žiju strachem. Černá na to bude parádní. Moc se těším.

Martina V.

∗∗∗