• 17.4. 2023 – TRVALE

Milý přátelé,

tento program vznikl shrnutím naší dlouholeté spolupráce s Prasadamem a je opravdu exkluzivní tím, že se programu bude živě účastnit. Vy, co jste ho zažili, tak víte, že jeho přístup je opravdu jedinečný a nenapodobitelný. Má obrovský přesah a těžko najdete někoho podobného s takovými kvalitami. Pro vás, kteří s ním ještě osobní zkušenost nemáte, jen pár slov, kdo vlastně Prasadam je.

Pochází z Německa, a proto jsou jeho meditace živě překládány. V mládí se vydal na cestu poznání, která jej zavedla do Indie, kde se stal žákem osvícence Osha a přijal od něho své jméno. Postupně prošel řadou výcviků, až se sám stal průvodcem sebepoznání. S Prasadamem spolupracujeme více než 17 let, spolu provázíme hledající na cestě návratu k jejich esenciální duchovní podstatě. Vytvořili jsme ucelené učení esenciálních životních kvalit, Kvalita života. Společně jsme vedli stovky workshopů v Čechách, na Slovensku, v Německu, Číně, Thajsku na Tchaj-wanu nebo Bali.

Celý program je dlouhodobý a je rozdělen do 7 bloků – esencí. Každý blok probíhá 4 týdny a v každém týdnu najdete meditaci, videa a spoustu zajímavého. Na konci každého týdne se koná online zoom s účastníky a živou podporou Prasadama. Čtyři týdny je pouze doporučení, vyplývající z našich zkušeností. Účastníci programu mohou vstupovat do esencí, které si vybrali bez omezení, dle svého uvážení a potřeb po dobu 12 měsíců od vstupu do programu. Tvorba online bloků je časově náročná, a proto nyní můžete vstoupit do esence Zelené. Postupně budou následovat další barvy, do konce roku 4 a během zimy a jara roku příštího pak zbývající 3 esence.

Potřebné informace najdete zde:

 

Moc se na Vás těšíme! 💗

Martina a Prasadam

Termín: 17.4.2023 – trvale

ONLINE PROGRAM »