Individuální sezení

Jen já a vy online nebo osobně

Pomůžu vám hnout se z místa

 

Když se odhodláte pro změnu ve svém životě, hnout se z místa je to nejdůležitější, ale často to bývá i to nejtěžší. Můžou vás brzdit vaše hluboce zakořeněné zvyky, tlak okolí, předsudky, obavy i nechtěné myšlenky. Nebo jen nevíte kudy kam. Také jsem si tím prošla a díky své cenné zkušenosti i dlouhé praxi vím, jak vám pomoci.

Během individuálního sezení vás citlivě provedu cestou, na jejímž konci se vám bude žít lépe. Zaměříme se spolu na vaše vnitřní bloky, které společně objevíme a rozhýbeme. Otevřeme oblasti, které vás nejvíce pálí, a budeme se jim věnovat do hloubky. Ať už řešíte své vztahy, různé strachy, křivdy, pocity viny, zlost, zdravotní problémy nebo hledání něčeho vyššího, co přesahuje váš život a dává mu smysl, najdeme způsob, jak s vaším tématem pracovat.

Během našeho povídání můžete zůstat ve svém pohodlném křesle. Spojíme se spolu přes Skype, Messenger, WhatsApp nebo Zoom. Abychom se dobře slyšeli a viděli, hodí se vám mít dobré připojení, vestavěnou kameru a sluchátka s mikrofonem.

 

Cena individuálního sezení:

1 hodina         1.300,- Kč
3 hodiny        3.600,- Kč
5 hodin          5.500,- Kč
10 hodin        9.000,- Kč

Těším se na naši společnou cestu